Kontakty

Na největším vyhledávacím portálu se sportovním vybavením Sportli.cz jsme připraveni na veškeré dotazy.

✉️ Kontaktní formulář

Nepodařilo se Vám najít odpověď na Vaši otázku? Využijte obecný emailový kontakt info@sportli.cz nebo kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na cokoliv Vás napadne. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu nebo potřebujete inspiraci, nakoukněte do našeho online magazínu.


Obchodní spolupráce

Vyhledávací portál s nejširší nabídkou produktů na českém internetu Sportli.cz je ideální pro všechny, kteří vlastníte eshop prodávající sportovní, outdoorové a rybářské vybavení. Náš portál je specialistou na sportovní oblast. U nás máte jistotu, že se nebudeme nikdy věnovat jiným oblastem. Díky tomu získáte propagaci na tematicky zaměřeném webu, který navštěvují úzce profilování zákazníci.

 • běžíme na bázi cílené PPC reklamy
 • zapojte se díky PR článkům v magazínu Sportli.cz – u nás získáte full servis v oblasti tvorby a propagace PR článků. Umíme navrhnout téma, připravit rozsáhlou analýzu klíčových slov, sepsat článek poutavou formou se zapojením expertů na danou oblast a vložením zpětných odkazů. PR článek navíc i propagujeme v našem magazínu a na sociálních sítích.
 • vložte inovativní technologii nebo produkty do slovníčku pojmů – náš slovníček pojmů na Sportli.cz je sice rozsáhlý, ale stále ho chcete rozšiřovat. Pojem ve slovníčku je výborná příležitost, jak čtenáře navnadit na koupi daného produktu nebo v nich vzbudit pocit odbornosti na danou oblast. V očích potenciálních zákazníků výrazně stoupnete.
  spoluprace@sportli.cz


Marketing

Marketing je oblast, kterou chceme neustále rozvíjet. Rádi vyhledáváme partnery, kteří nám mohou pomoci zviditelnit vyhledávací portál sportli.cz. Nebráníme se žádné formě marketingové spolupráce. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré materiály, které budete k propagaci potřebovat. Máme připravené bannery, fotografie, texty nebo videa, která můžete využít.

Marketingové formy spolupráce:

 • prezentace v oborovém tištěném magazínu / časopisu o sportu, rybaření nebo kempování
 • propagace v online magazínu nebo portálu o sportování, cyklistice nebo zimních sportech
 • prezentace přes influencery a youtubery
 • propojení na sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Instagram) na oborových sportovních stránkách a v tematických skupinách
  marketing@sportli.cz


Pracovní příležitosti

Za vyhledávačem Sportli.cz stojí skupina odborníků na marketing, linkbuilding, sociální sítě, copywriting nebo například na grafiku. I přesto náš tým neustále rozšiřujeme a možná, že hledáme právě Vás. Sportli.cz je připraven každým dnem inovovat a vytváří tak velmi zajímavé podmínky a úkoly pro své zaměstnance. Velkou výhodou je široká možnost pracovních poměrů, vhodnost pro studenty, absolventy, ale také možnost práce na home office, tedy z pohodlí domova.

Typy pracovních poměrů: HPP, DPP, OSVČ

Na kterých pozicích náš tým rozšiřujeme?

 • copywriting – důležitou součástí Sportli.cz jsou poutavé texty. Pravidelně píšeme články do magazínu a slovníčku pojmů. Umíte texty napsat nejen tak, aby se dobře četly, ale také měly obchodní potenciál? Čekáme na Váš životopis.
 • linkbuilding – linkbuilding je klíčovým prvkem pro budování úspěšného a navštěvovaného webu. Víte, co jsou zpětné odkazy, a máte nápady, kam je umístit? Zašlete na CV.
 • obsahový marketing – naše vysoká návštěvnost relevantními nakupujícími se opírá o pevné základy analýzy klíčových slov. K tomu využíváme nejmodernější nástroje na SEO, které jsou k dispozici. Pokud chcete proniknout do tajů SEO, čekáme na Váš email.
 • web developing, programování – aby náš web neustále rostl, musíme na něm pravidelně pracovat i z druhé stránky. Umíte kódovat a programovat web? Můžete se stát součástí našeho týmu programátorů, od kterých se spoustu věcí také naučíte.
 • grafika – vizuální stránka naší webové prezentace Sportli.cz je základem úspěchu. Web musí být pro uživatele přehledný a mít poutavou grafiku. Pomáhají nám k tomu bannery a jiné grafické prvky. Pro média a partnery tvoříme inzeráty, plakáty a loga. Pracujte u nás v nejmodernějších grafických programech.
 • sociální sítě – chceme být vidět na sociálních sítích a komunikovat s potenciálními zákazníky. Máte nápady a bavilo by Vás starat se o sociální sítě, tvořit jejich obsah a nastavovat cílené kampaně? Pošlete nám CV.
  hr@sportli.cz Údaje o společnosti

Na této adrese není možné žádné zboží prohlédnout nebo vyzvednout. JMP Media Group s.r.o. není prodejcem zboží.

JMP Media Group s.r.o.
Thunovská 179/12
Malá Strana
118 00
Praha 1

IČO: 09492691

Zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze – C 336354

Bankovní spojení pro ČR:
2101863840/2010  (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro EU:
2401863842/2010  (Fio banka, a.s.)