🛒 Jak nakoupit na Sportli.cz

Nákup na Sportli.cz je stejně jednoduchý jako nákup rohlíku v supermarketu. Dá se říci, že je dokonce jednodušší. Nakupování na Sportli.cz se nijak výrazně neliší od nákupu přes jiné vyhledávací portály (Zboží.cz, Heuréka.cz, Glami.cz). Na našem portálu si produkty snadno vyhledáte a na našich partnerských eshopech nakoupíte. Sportli.cz šetří Váš cenný čas, kterého je v poslední době méně a méně. Všechny případné reklamace a způsoby dopravy zboží budete řešit s konkrétním prodejcem.

Nákupy přes Sportli.cz Vás budou bavit. Vedle přehlednosti Vás upoutá i obrovské množství sportovních produktů. Desítky českých eshopů a statisíce ověřených produktů – nemusíte být ani sportovec a přesto si vyberete. Díky Sportli.cz si můžete vybrat nové jízdní kolo, lyže, rybářské udice, boxerské pytle, tenisové rakety, stany, batohy, sportovní oblečení, rafty, brusle, sportovní výživu, fitness vybavení, fotbalové balony, rukavice, koloběžky nebo veškeré příslušenství pro kola.

Jaký je postup nákupu na Sportli.cz?

1) Nejprve si musíte vybrat kategorii produktu, kterou máte zájem prohlížet.
Kategorii si vyberete z nového přehledného postranního menu, které je rozděleno do několika úrovní. Velmi lehce si tak můžete najet na cyklistiku a kliknout na konkrétní skupinu cyklistických produktů, například jízdní kola nebo cyklistické příslušenství. Výpis si můžete seřadit podle ceny, oblíbenosti u ostatních nakupujících nebo si zboží filtrovat podle značky.

2) Z vyfiltrované nabídky produktů z kategorie, která Vás zajímá, si stačí vybrat produkt a kliknout na něj.
Na Sportli.cz se zobrazí podrobný popis produktu. Zobrazení u vybraných produktů obsahuje vedle textového popisu i video. Na této stránce máte možnost také zjistit, který eshop produkt prodává.

3) V případě, že jste rozhodnutí, a máte o vybraný produkt zájem, stačí kliknout na tlačítko „přejít do obchodu“.
Sportli.cz Vás přesměruje na web partnerského eshopu, kde dokončíte objednávku. Díky tomuto postupu odpadají dlouhé hodiny strávené vyhledáváním eshopů přes Google nebo Seznam.